KOMUNIKAT ZAWODÓW SPINNINGOWYCH GRAND PRIX OKRĘGU LUBELSKIEGO Zalew Zemborzycki – 11.10.2015 r.

Zawody eliminacyjne (IV tura) zgodnie z terminarzem imprez sportowych zostaną zorganizowane w dniu 11.10.2014 r. (niedziela) na Zalewie Zemborzyckim z łodzi. Organizatorem zawodów jest Klub Spinningowo – Muchowy Polskiego Związku Wędkarskiego Fenix Lublin.

I.  Miejsce zbiórki

Godz. 5.00 przy „Wieży” nad Zalewem Zemborzyckim - w załączeniu mapka.

 

II. Zasady sportowe:

 • Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej, żywą rybą.
 • Zawody będą zaliczane do punktacji indywidualnej całego cyklu Eliminacji Grand Prix zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego, jak również punktowane do ogólnej klasyfikacji drużynowej całego cyklu Eliminacji Grand Prix.
 • W zawodach GPx OL w celu ustalenia punktacji drużynowej, zaliczone zostaną trzy najlepsze wyniki w poszczególnych sektorach zawodników jednego Klubu.
 • Zawody rozegrane zostaną jedną siedmiogodzinną turą,
 • Ryby dopuszczone do punktacji zgodnie z zasadami organizacji sportu wędkarskiego. Wymiary zgodne z RAPR.
 • Ze względu na fakt, że zawody zostaną rozegrane żywą rybą zawodnik musi posiadać siatkę z obręczami (minimum 30 cm średnicy) do przechowywania żywych ryb. Zalecany jest również podbierak.
 • Prawo startu mają: zawodnicy zajmujący miejsca od 1 do 24 w klasyfikacji końcowej
  całego cyklu Spinningowego Grand Prix Okręgu Lubelskiego 2014 oraz zawodnicy
  zajmujący miejsca od 1 do 9 w klasyfikacji końcowej całego cyklu Eliminacji do
  Spinningowego Grand Prix Okręgu Lubelskiego 2014.

 

III. Teren zawodów

Zawody rozegrane zostaną na Zalewie Zemborzyckim z łodzi w trzech sektorach. Miejsce startu zawodników – brzeg przy „Wieży”.

 

IV. Trening

Trening dopuszczony jest do 7 października 2015 r . W dniach 8-10 października 2015 r. wędkowanie przez uczestników zawodów jest zabronione pod rygorem dyskwalifikacji w zawodach.

 

V. Zasady finansowe

Organizator w dniu zawodów pobiera opłatę startową w wysokości 15 zł. W ramach opłaty startowej organizator zapewnienia obsługę sędziowską, puchary dla zawodników w klasyfikacji indywidualnej (trzy pierwsze miejsca) oraz napoje chłodzące.

 

Informacja tylko dla klubów – dodatkowa wpłata w przypadku zawodników reprezentujących wędkarskie kluby sportowe wynosi 20 zł

 

VI. Posiłek

Organizator dla osób chętnych zapewnia posiłek w cenie 20 zł w restauracji "Bosman". Kluby zostaną obciążone opłatą za posiłek zgodną z deklaracją zgłoszenia, którą należy przesłać do organizatora do dnia 04.10.2015 r. Zawodnicy indywidualni zobowiązani są do wcześniejszego opłacenia posiłku do dnia 04.10.2015 r. w sposób uzgodniony z organizatorem (kontakt: Machał Bartoszek).

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZAWODÓW

5.00 – 5.20 – potwierdzenie uczestnictwa w zawodach

5.20 – 6.20 – otwarcie, losowanie

6.20 – 7.00 – wodowanie łodzi, przygotowanie do zawodów (start – „Wieża)”

7.00 – 14.00 – czas trwania zawodów

14.00 – 15.00 – zdanie kart startowych

15.00 – 16.00 – obiad

15.00 – 17.00 - prace komisji sędziowskiej, podsumowanie wyników, klasyfikacja końcowa cyklu

17.00 – ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów, zakończenie zawodów, zakończenie całego cyklu GPX (restauracja „Bosman”).

 

Zgodnie z ustaleniami kluby zapewniają łodzie dla swoich zawodników. Organizator nie zapewnia kotwic ani kamizelek ratunkowych.

 

O wszelkich zmianach w zawodach decyduje organizator.

Kontakt w sprawach organizacyjnych:

Radosław Nastaj: tel. 502 288 648; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Michał Bartoszek: tel. 505105355; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tomasz Matyjasek: tel. 660 39 39 39; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

comments

Forum

licznik

Odsłon artykułów:
301117

Obecnie na stronie

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.