„Integracja Okoniowa” po raz drugi – zapraszamy!

Klub KSM Fenix Lublin oraz Zarząd Koła PZW Lublin Haczyk zapraszają w najbliższą niedzielę tj. 20.11.2016 r. swoich członków oraz sympatyków klubu / koła na zakończenie sezonu spinningowego pod nazwą „Integracja Okoniowa”. Podczas spotkania planowane są mini zawody polegające tylko i wyłącznie na łowieniu okoni oraz ognisko z opowieściami o taaaakich rybach. Spotykamy się w niedziele rano w miejscowości Kamień gm. Łaziska skąd o godzinie 7.00 wyruszymy na łowisko oddalone o parenaście kilometrów. Dojazd na miejsce zbiórki: dojeżdżamy do miejscowości Kamień drogą numer 747, na rondzie skręcamy w prawo po czym parkujemy po około 50 m po lewej stronie jezdni.

Zapewniamy drobne upominki dla pierwszej trójki zawodów oraz kiełbaskę z ogniska.

W celu sprawnego przygotowania zawodów prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do soboty do godziny 17.00. Zgłaszać się można poprzez sms lub e-mail podając imię i nazwisko uczestnika.

Kontakt (Tomek): tel. 660 39 39 39, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

comments

Forum

licznik

Odsłon artykułów:
301107

Obecnie na stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.