KOMUNIKAT ZAWODÓW SPINNINGOWYCH GRAND PRIX OKRĘGU LUBELSKIEGO Zalew Zemborzycki – 09.06.2018 r.

KOMUNIKAT

ZAWODÓW SPINNINGOWYCH GRAND PRIX OKRĘGU LUBELSKIEGO

Zalew Zemborzycki – 09.06.2018 r.

 

Zawody GPX (II tura) zostaną zorganizowane w dniu 09.06.2018 r. (sobota) na Zalewie Zemborzyckim z łodzi. Organizatorem zawodów jest Klub Spinningowo – Muchowy Polskiego Związku Wędkarskiego Fenix Lublin.

 

I. Miejsce zbiórki

Godz. 5.15 przy „Wieży” nad Zalewem Zemborzyckim - w załączeniu mapka.

 

II. Zasady sportowe:

  • Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej, na tzw. żywej rybie.

  • Zawody będą zaliczane do punktacji indywidualnej całego cyklu Grand Prix zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego, jak również punktowane do ogólnej klasyfikacji drużynowej całego cyklu Grand Prix.

  • W zawodach GPx OL w celu ustalenia punktacji drużynowej, zaliczone zostaną trzy najlepsze wyniki w poszczególnych sektorach zawodników jednego Klubu.

  • Zawody rozegrane zostaną jedną siedmiogodzinną turą,

  • Ryby dopuszczone do punktacji zgodnie z zasadami organizacji sportu wędkarskiego.

  • Ze względu na fakt, że zawody zostaną rozegrane żywą rybą zawodnik musi posiadać siatkę z obręczami (minimum 30 cm średnicy) do przechowywania żywych ryb. Zalecany jest również podbierak.

 

III. Teren zawodów

Zawody rozegrane zostaną na Zalewie Zemborzyckim z łodzi. Granicą łowiska jest most drogowy w ulicy Cienistej oraz linia 50 m od zapory czołowej. Miejsce startu zawodników – brzeg przy „Wieży”.

 

IV. Trening

Trening dopuszczony jest do 5 czerwca 2018 r.. W dniach 6-8 czerwca wędkowanie przez uczestników zawodów jest zabronione pod rygorem dyskwalifikacji w zawodach.

 

V. Zasady finansowe

Organizator w dniu zawodów pobiera opłatę startową w wysokości 20 zł. W ramach opłaty startowej organizator zapewnienia obsługę sędziowską, puchary dla zawodników w klasyfikacji indywidualnej (trzy pierwsze miejsca) oraz napoje chłodzące.

 

Informacja tylko dla klubów – dodatkowa wpłata w przypadku zawodników reprezentujących wędkarskie kluby sportowe wynosi 20 zł.

 

VI. Posiłek

Organizator dla osób chętnych zapewnia posiłek (catering) w cenie 10 zł (fasolka po bretońsku z pieczywem). Zgłoszenia należy przesłać do końca dnia 05.06.2018 r.. Kluby zostaną obciążone opłatą za posiłek zgodną z deklaracją zgłoszenia.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZAWODÓW

5.15 – 5.30 – potwierdzenie uczestnictwa w zawodach

5.30 – 6.00 – otwarcie, losowanie

6.00 – 7.00 – wodowanie łodzi, przygotowanie do zawodów (start – „Wieża)”

7.00 – 14.00 – czas trwania zawodów

14.00 – 15.00 – zdanie kart startowych

15.00 – 16.00 – obiad

15.00 – 16.30 – prace komisji sędziowskiej,

16.30 – ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów, zakończenie zawodów

 

Zgodnie z ustaleniami kluby zapewniają łodzie dla swoich zawodników. Organizator nie zapewnia kotwic ani kamizelek ratunkowych.

 

O wszelkich zmianach w zawodach decyduje organizator.

Kontakt w sprawach organizacyjnych:

Radosław Nastaj: tel. 502 288 648; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tomasz Matyjasek: tel. 660 39 39 39; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

comments

Forum

licznik

Odsłon artykułów:
332457

Obecnie na stronie

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.